ID: 45613
Omschrijving
Eiken houten stoelen (zitting,triplex/mousse/stof niet voorzien) in goede staat.
Andere items van verkoper
Lot antieke gietijzeren radiatoren
Antieke gietijzeren radiatoren; gerestaureerd, licht beschadigd, kranen niet inbegrepen
AlexanderM (0)