ID: 45633
Omschrijving
Antieke gietijzeren radiatoren; gerestaureerd, licht beschadigd, kranen niet inbegrepen
Andere items van verkoper
Lot 26 eiken stoelen
Eiken houten stoelen (zitting,triplex/mousse/stof niet voorzien) in goede staat.
€175,00
AlexanderM (0)